Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Doskonała komedia – „Anioł i Kobiety” już 12 października w Klubie Politechnik!

Facebook Twitter

"Anioł i Kobiety", czyli czy warto wracać na ziemię? One są trzy. Artystki. Wszystkie seksowne; każda o innym temperamencie, guście i wrażliwości. W zaświaty trafiają razem z psem, który niespodziewanie wbiega im pod koła samochodu, kiedy jadą na kolejną imprezę. On, Anioł, jest jeden. Czeka na nie u progu zaświatów. To tutaj, w jego obecności, zapadnie decyzja, czy pójdą do nieba, czy zostaną odesłane na ziemię.

Akcja tragikomedii Anioł i Kobiety Jerzego Masłowskiego rozgrywa się między czterema postaciami w przedsionku raju i obfituje w wiele niespodziewanych, nierzadko komicznych sytuacji. Jak wygląda życie bohaterek dramatu z tej nieziemskiej perspektywy? Czy artystki wybiorą zaświaty, czy zechcą powrócić na ziemię? A pies? Jak potoczą się jego losy? To tylko niektóre z pytań reżyserki spektaklu, Agnieszki Warchulskiej. Warto je stawiać, warto na nie odpowiadać…

Obsada: Tadeusz Chudecki, Maria Pakulinis, Viola Arlak, Agnieszka Warchulska!

Słuchajcie nas uważnie i śledźcie nasz profil na Facebooku – od 4 października będziemy rozdawać podwójne zaproszenia na ten spektakl.

Spektakl Anioł i Kobiety, 12 października w Klubie Politechnik o godzinie 19:00, bilety dostępne TUTAJ.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj