Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Domniemany zabójca Aleksandry i jej córki pozostanie w areszcie na 3 kolejne miesiące

Facebook Twitter

Podejrzany o zabójstwo matki i córki 52-letni Krzysztof R. nie wyjdzie na razie na wolność. Sąd Okręgowy w Częstochowie zdecydował, że mężczyzna pozostanie w areszcie co najmniej do 12 sierpnia. Co zdecydowało o takim postanowieniu sądu?

Areszt dla podejrzanego o podwójne zabójstwo został przedłużony o kolejne 3 miesiące. Sędzia zdecydował, że istnieje obawa matactwa, a zarzucane mężczyźnie czyny są zagrożone surową karą. Sąd zwrócił też uwagę, że zebrany materiał dowodowy uprawdopodobnił zarzuty, choć sam aresztowany nadal nie przyznaje się do winy i nie składa wyjaśnień.

45-letnia Aleksandra i jej nastoletnia córka zaginęły 10 lutego. Wszystko wskazuje na to, że tego samego dnia zostały zamordowane. Mężczyźnie postawiono zarzut podwójnego zabójstwa w połączeniu z bezprawnym pozbawieniem wolności, ale śledczy mogą uszczegółowić zarzuty, gdy będą dysponowali wszystkimi wynikami badań ofiar oraz opiniami biegłych. Prawdopodobnie domniemany sprawca zostanie skierowany też na badania psychiatryczne.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj