Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Dobra wiadomość dla pasażerów MPK. Zakończyła się przebudowa ul. Ikara

Koniec przebudowy oznacza, że od poniedziałku (01.07.) na swoją stałą trasę wracają autobusy linii nr 29. Pojadą od przystanku GRABÓWKA ulicami Ikara i Radomską do pętli CMENTARZ KOMUNALNY. To nie koniec nowości na tej linii. "29" na Północy będzie miała dwa nowe przystanki PUŻAKA.

Szacowany czas czytania: 00:01

Zostaną uruchomione przy alei Wyzwolenia.

REKLAMA