Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Dla przedsiębiorców o unijnych środkach w Wojewódzkim Urzędzie Pracy

Facebook Twitter

Przedsiębiorcy z naszego regionu dowiedzieli się więcej o formach wsparcia ze środków europejskich jakie mają instytucje w regionie. Specjalne spotkanie, konferencję i warsztaty w tym temacie przygotowała częstochowska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

W ramach RPO Województwa Śląskiego ciągle jeszcze mamy duże fundusze przeznaczone do wykorzystania na najbliższe lata, do 2020 roku.

Mówił Marcin Biernat, wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy. W Częstochowie mówiło się także o miejskich programach i działaniach dostosowanych do obecnej sytuacji na zmieniającym się rynku pracy. O tym że unijne wsparcie pozwala nie tylko stworzyć ale i rozwinąć swoją firmę mówili nam z kolei lokalni przedsiębiorcy…

Mariusz Osyra pytał Olgę Krakowską, właścicielkę jednej z częstochowskich Agencji Fotograficznych. Zyskiem z udziału w programach unijnych wspierających firmy, są nie tylko pieniądze na tworzenie miejsc pracy czy otwarcie własnej działalności, ale i fundusze przeznaczone na inwestowanie w siebie i pracownika. Kursy i szkolenia można dzięki nim zorganizować w swojej firmie bezpłatnie…

Mówił Piotr Kucharski, naczelnik wydziału Zarządzania Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Tematem interesował się Mariusz Osyra.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj