Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Daria Zawiałow w Częstochowie już 2 grudnia!

Facebook Twitter

Trasa „METROPOLIS… wojen nie będzie” to pożegnanie Darii Zawiałow ze sceną, graniem na żywo i fanami na blisko rok! Artystka od kilku dobrych lat nie zwalniała tempa – tworzy, nagrywa, koncertuje, bierze udział w projektach specjalnych. Trasa obejmie kilkanaście koncertów w całej Polsce. Fani usłyszą wokalistkę w Lublinie, Kaliszu, Poznaniu, Olsztynie, Katowicach, Rzeszowie, Elblągu, Bielsku-Białej, Nysie, Szczecinie, Częstochowie i Kielcach. Bilety są już dostępne w sprzedaży!

Po tak intensywnym czasie pora zaciągnąć hamulec. Zatrzymać się, naładować baterie, poszukać inspiracji i zbierać pomysły na nowy materiał. Będzie to więc ostatnia okazja, by zobaczyć koncertującą Darię z zespołem przed dłuższą przerwą.

Skoro nie będziemy widzieć się dłużej, to wypadałoby pożegnać się nie tylko materiałem z ostatniego albumu. Dlatego też w repertuarze koncertowym fani znajdą piosenki z dwóch poprzednich płyt, czyli „A Kysz!” i „Helsinki”

– zapowiada Daria Zawiałow.

Przekrojowo ujętą setlistę połączy wspólny mianownik w postaci nowych aranżacji. Artystka wraz z producentem Michałem Kushem planują ukazać mroczną stronę swoich piosenek, co oznacza zupełnie nową odsłonę repertuaru. Pojawią się też m.in. covery i jedna całkiem świeża produkcja.

Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. W 2017 r. zadebiutowała albumem „A kysz!”. Dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi krążek artystki zatytułowany „Helsinki”. Płyta zyskała status platynowej już kilka miesięcy po premierze, a branża uznała ją za najlepszy album 2019 r. honorując Fryderykiem w kategorii Album roku – pop alternatywny. W 2021 r. singlami „Kaonashi” i „Za krótki sen” (z Dawidem Podsiadło) zapowiedziała trzeci album studyjny „Wojny i Noce”, który szybko zyskał status platynowej płyty. W bieżącym roku Akademia Fonograficzna ponownie doceniła wokalistkę, przyznając jej łącznie trzy statuetki Fryderyka (Artystka roku, Team kompozytorski roku w duecie z Michałem Kushem oraz Utwór roku wspólnie z Dawidem Podsiadło i Vito Bambino).

„METROPOLIS… wojen nie będzie”

  • 22.11.2022 r. – LUBLIN / Centrum Spotkania Kultur
  • 27.11.2022 r. – SZCZECIN / Filharmonia im. M. Karłowicza
  • 2.12.2022 r. – CZĘSTOCHOWA / Filharmonia Częstochowska
  • 4.12.2022 r. – POZNAŃ / B17
  • 9.12.2022 r. – KIELCE / Kieleckie Centrum Kultury
  • 18.12.2022 r. – RZESZÓW / Filharmonia Podkarpacka

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerzy medialni: Gazeta Wyborcza, Radio 357 oraz CGM.
Regulamin wydarzenia: www.goodtaste.pl/regulamin.

Daria Zawiałow – „METROPOLIS… wojen nie będzie”
2 grudnia 2022 r. (piątek), godz. 20.30
Filharmonia Częstochowska, ul. Wilsona 16, Częstochowa
Bilety w cenach: 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa A). Wszystkie miejsca są siedzące. Bilety dostępne na: www.ebilet.pl.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Źródło: Materiał organizatora.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024