Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Czytaliśmy „Kopciuszka” dla dzieciaków z zamiejscowego oddziału przedszkola nr 37

Facebook Twitter

Środa, 1 marca, miłe powitanie gromkim, wspólnym "dzień dobry", ciekawskie spojrzenia, zajmowanie miejsca, przedstawienie się i w końcu wymagająca publiczność trafia na swoje miejsca na dywanie ze skrzyżowanymi nogami po turecku. Tak zaczęła się nasza wizyta w zamiejscowym oddziale przedszkola nr 37. To było bardzo miłe spotkanie!

Za sprawą opiekunki grupy „Misiów”, Pani Agnieszki, w środę 1 marca mieliśmy okazję spotkać się z przedszkolakami. Idea byłą bardzo prosta – z którą z resztą nie pierwszy raz się spotykamy – mieliśmy przeczytać bajkę młodym mieszkańcom Częstochowy. Bez wahania przyjęliśmy zaproszenie.

Na miejscu przed zgromadzoną publicznością składającą się z kilkunastoosobowych grupami Misiów i Biedronek przeczytaliśmy dzieciom klasyk wśród bajek, czyli „Kopciuszka” spisanego przez Charles-a Perrault w XVII wieku. To baśń znana obecnie na całym świecie.

Nie będziemy ukrywać, że na początku towarzyszyła nam trema, ale gdy zobaczyliśmy, że publiczność bardzo ciepło nas przyjęła i słucha z wielką uwagą – stres momentalnie minął. Raz jeszcze dziękujemy za miłe zaproszenie. Bardzo dobrze się bawiliśmy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 marca 2023