Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Czytaj! Dzisiaj (21.09.) trzeci dzień festiwalowy

Facebook Twitter

Przez cały tydzień zachęcamy Was do udziału w Festiwalu Dekonstrukcji Słowa "Czytaj!". Środa podobnie jak pozostałe dni imprezy zapewni miłośnikom słowa atrakcyjne propozycje. Co dotąd szczególnie podobało się częstochowianom i co polecamy jeszcze dziś?

Za nami już festiwalowy koncert Variete, czy czytajowe spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem, obydwa wydarzenia zebrały sporą publikę. Częstochowianie chętnie uczestniczyli we flash mobie na dworcu PKP, gdzie utworzono czytelnię.

Jeszcze dziś (21.09.) polecamy warsztaty introligatorskie, które przez cały dzień trwają w Liceum Plastycznym, a od 16.00 w Klubie Mieszkańca na Stradomiu warsztaty pisania wierszy. Będzie też kolejne spotkanie z pisarką tym razem reportażystką Martą Abramowicz, to o 16.00 w Centrum Promocji Młodych. Imprezie towarzyszy tez fotograficzna wystawa dokumentująca tegoroczną edycję, a dziś jeszcze np. performance literacki Leszka Onaka przy ul. Focha i koncert znów na deser. O 20.00 zagra skrzypaczka Aleksandra Szwejkowska-Bylica. Będziemy mogli posłuchać klasyki w ROK-u przy ul. Ogińskiego.

Na wszystkie wydarzenia festiwalowe wstęp jest wolny.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj