Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Czy w te wakacje chętnie korzystamy z usług biur podróży?

Facebook Twitter

Lato 2020 jest zupełnie inne niż wszystkie dotychczasowe. Świat powoli otwiera się na turystów z zagranicy. Ale czy my jesteśmy zainteresowani wyjazdami na wakacje?

fot. albert22278 / pixabay.com

Klienci są już zmęczeni ciągłymi obostrzeniami i zamknięciem w domu, więc jak najbardziej i coraz więcej osób pyta o wczasy już w terminach lipcowych, i sierpniowych. Część osób przekłada wyjazdy na terminy wrześniowe, a część osób jak najbardziej odkłada to na przyszły rok, na jakiś bezpieczny termin już możliwy do wylotu. Jedne osoby niestety się obawiają wylotu/ wyjazdu, część osób decyduje się raczej na wyjazd indywidualny samochodem. To w tym wypadku wchodzi w rachubę albo wyjazd do Włoch, albo Chorwacji, bo to dla nas kierunki najbliższe. Część osób zdecydowanie chce już ruszyć pełną parą na wakacje i przede wszystkim korzystać z wersji All Inclusive w krajach południowych, no i decydują się jednak na te wyjazdy, ale jest to zdecydowanie sprawa indywidualna.

– mówi Bettina Pawelska, prowadząca biuro podróży w naszym regionie.

Gdzie już można polecieć?

A to kierunki niezwykle popularne wśród Polaków…

Branża turystyczna z powodu walki z koronawirusem przeżywa ciężki czas:

Równocześnie Bettina Pawelska zachęca do podróżowania tego lata:

Warto pamiętać, ze przed wylotem do Grecji czy Hiszpanii należy wypełnić specjalny formularz rejestracyjny na nie mniej niż 48 godziny przed planowanym czasem odlotu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj