Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Czy uda nam się popływać w święta? Sprawdź dostępność obiektów MOSiR w najbliższych dniach

Facebook Twitter

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie informuje o dostępności swoich obiektów w trakcie Świąt Wielkanocnych. Mowa o basenach takich jak ten przy ulicy Niepodległości, pływalnia kryta Sienkiewicz oraz Park Wodny przy ulicy Dekabrystów.

Park Wodny

Zgodnie z udostępnioną przez MOSiR informacją Park Wodny, czyli popularne miejsce wypoczynku wielu częstochowian zarówno w sobotę wielkanocną oraz w świąteczną niedzielę oraz poniedziałek pozostanie nieczynny. Do normalnego funkcjonowania obiekt wróci od wtorku 11 kwietnia.

Basen Sienkiewicz

Pływalnia w centrum miasta da nam okazję do tego, aby jeszcze trochę poruszać się przed świętami w sobotę (08.04.) do południa. Basen czynny będzie tego dnia w godzinach od 8:00 do godziny 12:00. W niedzielę oraz w lany poniedziałek pływalnia będzie nieczynna. Podobnie jak Park Wodny, basen Sienkiewicz wróci do normalnej dostępności od wtorku 11 kwietnia zgodnie z obowiązującym harmonogramem.

Pływalnia przy ulicy Niepodległości

Dostępność sportowego basenu, czyli popularnego „KB” jest identyczna jak pływalni Sienkiewicz. Popływać będziemy mogli w trakcie świąt jedynie w sobotę 8 kwietnia. W pozostałe świąteczne dni obiekt będzie nieczynny, a wróci do funkcjonowania zgodnego z harmonogramem od wtorku 11 kwietnia, tuż po świętach.

Szczegóły dotyczące wszystkich obiektów w szczegółach znajdziecie też na stronie internetowej częstochowskiego MOSiR – u.TUTAJ.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj