Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Czy siatkarze Exact Systems Norwid pokonają mocną Visłę? Wyjazdowy mecz już w sobotę

Facebook Twitter

Siatkarze Exact Systems Norwid w swoim ostatnim meczu w Tauron 1 Lidze wygrali w Bielsku-Białej z liderem BBTS-em, a teraz jadą sprawić niespodziankę do Bydgoszczy w meczu z Visłą. Czy uda im się wyjechać z hali Łuczniczka z punktami?

Dziewięć kolejek pozostało siatkarzom Exact Systems Norwid do zakończenia rundy zasadniczej w Tauron 1 Lidze. Częstochowianie mają wciąż realne szanse na awans do czołowej ósemki i grę w play off. Obecnie drużyna trenera Piotra Gruszki zajmuje 11. pozycję z 6 punktową stratą do 8. Legii Warszawa.

Łatwo nie będzie znaleźć się w czołowej ósemce, ale po ostatniej wygranej częstochowian w Bielsku Białej z liderem BBTS-em pojawiły się nadzieję na walkę o play-off. Przed siatkarzami Exact Systems Norwid teraz dwa trudne mecze: w sobotę w Bydgoszczy z Visłą i kolejny w Częstochowie z Gwardią Wrocław. Visła to obecnie 4. drużyna w tabeli i jeden z kandydatów do awansu. Gwardia plasuje się na 7. pozycji, a przed sezonem była uznawana też za jednego z faworytów ligi.

Jeśli częstochowianie przywiozą punkty z Bydgoszczy to dadzą sygnał, że cały czas poważnie myślą o walce o ósemkę… Jest na to szansa. Exact Systems Norwid pokonał u siebie Visłę 3:2.

Foto: Exact Systems Norwid

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj