Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Czy pandemia pozwoli na życie kulturalne w pełni? Spotkań autorskich, nie tylko online, chce biblioteka i czytelnicy

Facebook Twitter

Czy uda się odbudować w pełni kulturalne życie, gdy pandemia nie odpuszcza, a w instytucjach takich jak: kina, teatry, muzea czy biblioteki obowiązują limity? Na to czeka częstochowska biblioteka planując swoje działania na 2022 rok.

Działa online, ale chce spotykać się z czytelnikami i zapewniać im ciekawe atrakcje biblioteczne, w tym spotkania autorskie:

Kultura, literatura jest nam tak naprawdę bardzo potrzebna. Mieliśmy taką długą przerwę od spotkań na żywo, przez cały rok 2020, teraz trochę więcej ruszyło. Staramy się, żeby jak najwięcej takich spotkań na żywo było i mamy nadzieję, że będziemy mogli to w takiej formule na żywo kontynuować, chociaż oczywiście staramy się dalej prowadzić streaming na Facebooku, żeby te wydarzenia, które są możliwe do pokazywania, jednocześnie online były. Staramy się, żeby nasze czytelniczki i nasi czytelnicy byli zadowoleni i za komputerem, i na żywo

– mówiła Sylwia Góra z Miejskiej Biblioteki w Częstochowie. Wkrótce nowy kalendarz wydarzeń bibliotecznych. Będzie można je śledzić również poprzez media społecznościowe.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj