Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Czy możemy już odwiedzić osobiście Muzuem Częstochowskie?

Facebook Twitter

Mimo rekomendacji Ministra Zdrowia i wdrażania II etapu „odmrażania gospodarki”, nie wszystkie instytucje kultury w naszym mieście otworzyły się na odwiedzających. Taka sytuacja ma np. miejsce w Muzeum Częstochowskim.

Cały czas trwają przygotowania do otwarcia placówki, bo jej pracownicy muszą przygotować nowe zasady działalności:

Muzeum Częstochowskie zacznie pracować i udostępniać wystawy prezentowane w swoich obiektach jak tylko będzie to możliwe. W tej chwili trwają ustalenia z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, trwa opracowywanie procedur i robimy wszystko abyście Państwo mogli oglądać te nasze ekspozycje w sposób bezpieczny, niezagrażający zdrowi i życiu. Na ten moment zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do mediów społecznościowych, gdzie prezentujemy nasze wystawy w sposób wirtualny.

Muzeum Częstochowskie w swoich mediach społecznościowych zachęca także do wspólnej zabawy, w ramach której możne np. zostać muzom artysty.

Możecie Państwo nie tylko oglądać nasze ekspozycje, które w bardzo fajny i wirtualny sposób pokazujemy, ale również brać udział w organizowanych projektach np. „zostań bohaterem obrazu”. I tutaj pokazując prace wybranych artystów zapraszamy do naśladowania dzieł sztuki. Licząc na Państwa kreatywność, czekamy na zdjęcia nawiązujące do obrazów, które pokazujemy. Możecie Państwo nie tylko oglądać nasze ekspozycje, które w bardzo fajny i wirtualny sposób pokazujemy, ale również brać udział w organizowanych projektach np. „zostań bohaterem obrazu”. I tutaj pokazując prace wybranych artystów zapraszamy do naśladowania dzieł sztuki. Licząc na Państwa kreatywność, czekamy na zdjęcia nawiązujące do obrazów, które pokazujemy.

– mówiła Katarzyna Jezierska z Muzeum Częstochowskiego.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj