Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Czy drogowcy dotrzymali słowa? [FOTO]

Facebook Twitter

Reporterzy Radia Jura sprawdzili, czy od jutra ulica Łódzka, a także Aleje, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, będą otwarte dla samochodów? Czy jest dobra informacja dla kierowców, którzy przez ostatnie miesiące musieli zmagać się z gigantycznymi utrudnieniami podróżując po Częstochowie.

Jest dobrze. Od jutra będziemy mogli wjechać w pierwsza aleje. Dziś (31.10.) odbył się odbiór techniczny alei.  Jest kilka drobnych rzeczy do poprawy, jednak nie wpłynęło to na decyzję o otwarciu Alei:

Odbiór należy uznać za udany, są minimalne usterki, które nie mają większego wpływu na inwestycję, jest to tak zwana „kosemtyka”.

Powiedział Jarosław Stąpor z Zarządu Dróg. Dobra informacja także jeśli chodzi o Łódzką, ta ulica także zostanie jutro otwarta. A więc kończą się kłopoty kierowców, którzy przez miesiąc musieli stać w korku na ulicy Kisielewskiego. Dodam tylko, że skrzyżowanie ulic Dąbrowskiego i Jasnogórskiej także jest już przejezdne. Pamiętajcie jednak, że na razie, tylko jeden pas ulicy Dąbrowskiego jest dopuszczony do ruchu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj