Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Częstochowskie Targi Budowlane, Wyposażenia Wnętrz i Nieruchomości już w weekend

Facebook Twitter

Targi Budownictwa i Nieruchomości to duża impreza, która w sobotę i niedzielę zagości (22.-23.04.) w centrum Częstochowy.

Częstochowskie Targi Budowlane, Wyposażenia Wnętrz i Nieruchomości już w weekend

To okazja aby przekonać się co dominuje dziś w budownictwie, jakie trendy fachowcy podpowiadają osobom planującym remont, ale też szansa na rozpoznanie lokalnego rynku. Eksperci rynku budowy domów i mieszkań, czy aranżacji wnętrz mają służyć swoją radą:

Adam Kostyra: Doradzą Państwu jakich materiałów należy użyć obecnie, jakie są dostępne na rynku do budowy, remontu domu, mieszkania. Modny tematem ostatnio z uwagi na ceny prądu i ogrzewania są nowoczesne instalacje grzewcze. Jak zmodernizować instalację we własnym domu mieszkaniu? Również szerokie spektrum materiałów budowlanych. Między innymi będziemy mieli pokaz firmy, która będzie instruował w jaki sposób nałożyć tynki dekoracyjne zewnętrzne, wewnętrzne w domu, mieszkaniu. Myślę, że to będzie niezmiernie ciekawe (…).

Targi z branży budowlanej, to też szansa by przekonać się jak wygląda lokalny pierwotny oraz wtórny rynek mieszkań.

Częstochowskie Targi Budowlane, Wyposażenia Wnętrz i Nieruchomości już w weekend

Częstochowskie Targi Budowlane, Wyposażenia Wnętrz i Nieruchomości odkryją przed Wami nowości w branży

Porady zapewnią specjaliści z zakresu doradztwa finansowego. Podpowiedzą w tematach budowy, remontu, wykończenia czy remontu, przedstawiciele z branży. Udział zapowiedziało ponad 50 wystawców:

Adam Kostyra: Będzie można by spotkać się z architektem, który doradził jak zaaranżować chociażby przestrzeń w kuchni, łazience, również ekspozycję z najnowszymi materiałami wykończeniowymi. Wbrew pozorom w budownictwie następuje postęp, zwłaszcza materiałów wykończeniowych, zewnętrznych, wewnętrznych. Tutaj tak naprawdę co chwilę pojawiają się nowości i nawet spotkanie się z takimi ludźmi, którzy mogą Państwu doradzić – niekoniecznie chcieć właśnie sprzedawać – to myślę jest cenne.

Z Adamem Kostyrą, współorganizatorem Targów Budownictwa i Nieruchomości, rozmawiał Mariusz Osyra. Prezentowane będą materiały budowlane, ciężki sprzęt, a dla dzieci pojawi się okazja by zasiąść za sterami koparki. Swoje pokazy zaplanowali też strażacy. Targi w sobotę i niedzielę od 10.00 do 18.00.

O wydarzeniu możecie przeczytać TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj