Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Częstochowski teatr z hitami i nowościami, i tuż przed premierą

Facebook Twitter

Po tegorocznej, krótkiej wakacyjnej przerwie częstochowski teatr wrócił do grania swoich tytułów. Na początek sezonu na deskach zagościły najpopularniejsze hity i nowości.

We wrześniu na afiszu pojawi się również premiera. Ofertę teatralną dla widzów przybliża Katarzyna Szeląg:

Długo wyczekiwana „Strefa Zero”. Trochę trudniejszy temat, tylko dwójka aktorów na scenie, ale będzie mocno iskrzyło od emocji i przeżyć. Osnową tego dramatu są wydarzenia z 11 września w Stanach Zjednoczonych. Sztuka jest o relacjach. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Gramy kilka przedstawień – piątek, sobota, niedziela i później jeszcze w tygodniu w ramach „studenckiej środy”

– poleca Katarzyna Szeląg z działu promocji Teatru Adama Mickiewicza. Najnowsza premiera zyskała nieprzypadkową datę 11 września, to już w sobotę. Dzieci i młodzież ponownie w szkołach, dlatego pytaliśmy czy teatr w Częstochowie przygotował na wrzesień coś dla najmłodszych?

Czekamy na październik. Trochę się wstrzymaliśmy z decyzjami, ponieważ dzieci wracają dopiero teraz do szkół. Jak wiadomo, w zeszłym roku szkoły wróciły, a za chwilę się zamknęły. Zapraszamy w październiku. Na pewno nie zapomnimy o najmłodszych widzach. Można rezerwować mailowo. Można do nas dzwonić. Kasa zawsze jest czynna od 10:00 do 18:00, chyba że gramy spektakle, to do momentu rozpoczęcia przedstawienia.

Repertuar teatralny będziemy śledzić w nowym, już rozpoczętym sezonie. Szczegóły na temat premierowej Strefy Zero będziemy mieć dla was już na dniach. Do spoglądania na afisz zachęcała Katarzyna Szeląg z Teatru im. Mickiewicza.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj