Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Częstochowski Sanepid szuka pasażerów tramwaju linii nr 3, a także podróżujących pociągiem Intercity relacji Warszawa Śródmieście – Częstochowa Stradom

Facebook Twitter

Jeśli podróżowałeś tramwajem na linii nr 3 w minioną środę (24.11), około godziny 14.30, skontaktuj się z częstochowskim sanepidem. Pasażerowie, mogli mieć kontakt z osobą zakażoną wirusem sars-cov2.

Jak wynika z przeprowadzonego przez pracowników stacji sanitarno epidemiologicznej wywiadu, osoba chora na covid-19 podróżowała na odcinku od przystanku przy ul. Jesiennej do ul. Jasnogórskiej. Numer infolinii sanepidowskiej – 22 25 00 115. To jednak nie jedyny ważny komunikat.

Pozytywny wynik testu otrzymał też podróżujący pociągiem Intercity relacji Warszawa Śródmieście – Częstochowa Stradom. To było w ubiegłą niedzielę (21.11). Pociąg „Oleńka” odjeżdżał z Warszawy o 20.19. Jak poinformował Sanepid, osoba zakażona koronawirusem zajmowała miejsce w wagonie 7 oraz 8, wysiadła na stacji w Częstochowie. W tym wypadku także wszystkie osoby, które mogły mieć kontakt z osobą chorą, proszone są o kontakt z infolinią Sanepidu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2023