Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Częstochowska Straż Miejska: To był spokojny finał WOŚP, bez poważnych incydentów

Spokojnie upłynęły niedzielne imprezy związane z 33. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (26.01.). Największa z nich odbyła się na Placu Biegańskiego.

fot. sm.czestochowa.pl

Szacowany czas czytania: 00:23

Teren zabezpieczała w kwestiach porządku częstochowska Straż Miejska. Jak poinformowała miejska komenda nie odnotowano poważniejszych incydentów. Dyżurni przez cały weekend przyjęli 107 telefonicznych zgłoszeń – dominowały te związane z wydarzeniami drogowymi i zakłócaniem spokoju. Mundurowi interweniowali w 40 przypadkach zdarzeń, które zaobserwowali pracownicy obsługujący miejski monitoring.

Czytaj także:

REKLAMA