Częstochowska Skra zremisowała w sobotę (17.09.) u siebie 1:1 ze Stalą Brzeg

Wicelider grupy III ligi zapewnił spore emocje na boisku. Przeciwnicy naszego zespołu zaczęli prowadzić już w 33 minucie meczu, gospodarzom udało się odrobić straty dopiero w doliczonym czasie gry, w 93 minucie spotkania. Po remisie częstochowianie awansowali na 3. miejsce w tabeli.

Nasi piłkarze świetnie spisali się na boisku. Choć spotkanie zakończyło się remisem 1:1, jak powiedział Trener Skry Jakub Dziółka, ten remis można nazwać „zwycięskim”.

Tak spotkanie podsumowali dla nas Jakub Dziółka i Damian Nowak. Kolejny mecz Skra również rozegra na własnym boisku. Tym razem jednak odbędzie się ono wyjątkowo w piątek o godzinie 19.00. Zmierzymy się z ekipą Górnika Wałbrzych.