Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Częstochowa Summer Festival, czyli letni festiwal na bulwarach nad Wartą

Facebook Twitter

Jurajska zapowiada "Częstochowa Summer Festival". Wystąpią gwiazdy, to m.in. Skolim, Smolasty i Kubańczyk. Wakacyjne miesiące oznaczają trzy duże i bezpłatne koncerty na bulwarach nad Wartą.

Letni festiwal na bulwarach nad Wartą
fot.mat_prasowe

Częstochowa Summer Festival

Tomasz Pietrzak: Pierwsze koncerty i atrakcje zaplanowaliśmy na 28 czerwca. Na scenie, która stanie na bulwarach zagra dwóch artystów Kubańczyk i Skolim. Czerwcowa odsłona Częstochowa Summer Festival rozpocznie się o godzinie 15.00 i potrwa do 21.00.

W sumie w letnim festiwalu Częstochowa będzie gościć aż siedem gwiazd polskiej sceny muzycznej – w czerwcu, lipcu i sierpniu. Start w najbliższy piątek (28.06.), oczywiście impreza jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych, mówi Tomasz Pietrzak z biura prasowego Galerii Jurajskiej:

Tomasz Pietrzak: Oprócz koncertów gwiazd na festiwalu pojawią się dodatkowe atrakcje, w tym m.in. miasteczko rozrywki z dmuchańcami, animacje dla dzieci czy strefa gastronomiczna. W muzyczny klimat wprowadzą natomiast sety grane przez didżejów oraz koncerty artystów. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Kolejne odsłony letniego festiwalu planowane są w kolejnych miesiącach. Twórcy stawiają na muzyczną różnorodność, a przy tym wpiszą się w starania ożywienia nadwarciańskich bulwarów w Częstochowie. 26 lipca drugi z koncertów, a finał 24 sierpnia:

Tomasz Pietrzak: Po raz pierwszy też będziemy gościć u nas tak wielu artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne. Jest to plenerowa wakacyjna impreza, która po raz pierwszy gościć będzie w mieście….

Mówił Tomasz Pietrzak z biura pasowego Galerii Jurajskiej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024