Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Czekolady handmade prosto od Wawel – poznaj ofertę wyjątkowych wyrobów [MATERIAŁ PARTNERA]

Facebook Twitter

Czekolada – któż jej nie lubi? Gorzka, deserowa, mleczna… Jest ich mnóstwo i każda ma w sobie to coś. Niewątpliwie najlepsze są jednak te wykonane ręcznie. Ich smak jest nie do podrobienia nie ma dwóch takich, które byłyby identyczne. To właśnie dzięki ich wyjątkowości, czekolady handmade są najlepszym wyborem na prezent i to nie tylko dla drugiej połówki.

Niepowtarzalne kształty, głęboki smak

Wszystko co jest ręcznie robione, ma w sobie coś wyjątkowego. Patrząc na taką porcelanę czy biżuterię od razu widać, że ktoś włożył w nie wiele serca. To samo można poczuć smakując ręcznie robione czekolady Wawel. To jak wiele ktoś wkłada w nie swojej miłości, widać jeszcze kiedy są w opakowaniu.

Ręcznie robione słodkości wyglądają po prostu fenomenalnie. W ich produkcji liczy się każdy, nawet najmniejszy szczegół. Czekoladowe serca obsypane owocami czy też płatkami róż wyglądają jak z bajki, a smakują jeszcze lepiej. Dodatki są na nich układane w sposób nieprzypadkowy. Mają budzić apetyt i jednocześnie zachowywać odpowiednią proporcję względem czekolady.

Owoce czy płatki kwiatów tworzą idealny wzór, wyróżniając się na ciemnym tle czekoladowej tabliczki, dzięki czemu słodkości fantastycznie wyglądają, ale nie można zapominać również o tym jak smakują. Dodatki tworzą dla wysokiej jakości czekolady idealny kontrast. Owoce są nieco kwaśne, co sprawia, że słodkości mają jeszcze głębszy smak. Z kolei tabliczki czekolady mlecznej czy też czekolady gorzkiej z orzechami laskowymi nie dość, że zachwycają dzięki połączeniu różnych smaków, to jeszcze wpływają na niepowtarzalne odczucia dzięki różnej strukturze orzechów i czekolady.

Dla ciebie, dla niej, dla niego

Czekolady handmade prosto od Wawel to idealny prezent dla każdego – dla ciebie, dla niej, a także dla niego. Każdy, kto zostanie obdarowany wyjątkowymi słodkościami, na pewno będzie zadowolony. Możesz nimi rozpieścić siebie, kogoś bliskiego, albo kogoś, kogo dopiero chcesz poznać i jednocześnie chcesz, żeby on albo ona zapamiętała też ciebie.

W ofercie Wawel można znaleźć ręcznie robione czekolady w różnych kształtach i z wieloma dodatkami. Kogoś bliskiego warto obdarować czekoladowym sercem z owocami albo z płatkami róż. Inną opcją jest zestaw czekoladowych serc z różnymi, kolorowymi dodatkami. Słodkości w minimalistycznym, a zarazem eleganckim opakowaniu sprawdzą się na wiele okazji – na dzień chłopaka, walentynki, święta, imieniny czy urodziny.

Dla kolegi czy koleżanki z pracy, nauczyciela, księgowej, albo nowego klienta idealnie sprawdzą się czekolady handmade w klasycznym kształcie. Taki prezent będzie z jednej strony niezobowiązujący, a z drugiej wystarczająco oryginalny. Sam głęboki smak i idealnie kremowa konsystencja czekolady sprawi, że upominek będzie strzałem w dziesiątkę. Dla prawdziwych koneserów, warto zdecydować się na taką tabliczkę czekolady gorzkiej, natomiast dla miłośników słodkich przyjemności na tabliczkę czekolady mlecznej. Sprawdź pełną ofertę Sklepu Online Wawel.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj