Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

CyberFoto: Już tylko do piątku czas na zgłoszenia. Wydrukuj i prześlij swoje zdjęcia

Facebook Twitter

Interesujesz się fotografią, nie rozstajesz się z aparatem i potrafisz kreować nową jakość komputerowo? CyberFoto to konkurs dla ciebie. Wszystkich parających się tą dziedziną sztuki zaprasza do udziału Regionalny Ośrodek Kultury.

fot. Pixabay

Szczególnie, że to już ostatni dzwonek, aby zgłosić prace do Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego. Termin upływa 1 kwietnia:

Takim elementem, który ogranicza tę pracę wyobraźnia autora. Autorzy stosują bardzo różne techniki, oczywiście korzystają z programów gotowych cyfrowych, ale jednak my nagradzamy prace, które są w pewnym sensie nowatorskie tzn. wnoszą indywidualny element do tych prac. Do konkursu prosimy nadsyłać w formacie minimalnym A4, maksymalnym 70 x 100cm. Konkurs jest dostępny dla wszystkich fotografujących

„Cyber- Foto” stawia na oryginalność, kreatywność, wyobraźnię autorów

– mówi Sławomir Jodłowski z Galerii Art-Foto. Ważne aby były to zdjęcia, które wcześniej nieprezentowane. Zachęca do udziału zarówno amatorów, jak i zawodowo fotografujących uczestników. Konkursowi stale towarzyszy też seminarium poświęcone technologii cyfrowej. Zaplanowane jest przy okazji rozstrzygnięcia i wręczenia nagród, w maju tego roku:

Nazapraszani są sami krytycy sztuki. Głównym jurorem konkursu od wielu lat jest znany krytyk Krzysztof Jurecki, z którym współpracuję praktycznie od początku edycji tego konkursu. To seminarium cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem.

Na najlepszych czekają nagrody pieniężne, a do udziału zachęcał Robert Jodłowski i częstochowski ROK.

fot. cyberfoto.czest.pl/

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 grudnia 2022