Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

CUK nadal z problemami technicznymi. Zalane biura przy Nowowiejskiego, zamknięte do odwołania

Facebook Twitter

CUK nadal walczy z problemami technicznymi w siedzibie przy ul. Nowowiejskiego. Usterka wodno-kanalizacyjna w budynku jest usuwana, ale oznacza to, że biura pozostaną nieczynne. Prawdopodobnie do końca kwietnia, jak informuje naczelnik Łukasz Kot.

fot. google.com/maps

CUK nadal z problemami technicznymi

W weekend doszło do zalania biur częstochowskiego centrum:

Łukasz Kot: Awaria hydrauliczna, w związku z czym raz że będziemy musieli niektóre części pomieszczeń obsuszyć, a potem ewentualnie zobaczyć, czy to nie wymaga remontu i jeszcze jakichś prac, których dopóki woda nie zejdzie, nie widzimy.

We wszystkich sprawach gdzie potrzebny jest bezpośredni kontakt, Centrum Usług Komunalnych kieruje interesantów do Willi Generała:

Łukasz Kot: Biuro przy Alei Wolności 30 funkcjonuje normalnie i pozostaje do dyspozycji interesantów. Pod tym adresem będzie również dyżurowała obsługa sekcji księgowości, windykacji oraz sekretariat Centrum Usług Komunalnych. Obecnie możliwe jest bezpośrednie połączenie przez telefon stacjonarny z tymi sekcjami. Wszystkie sprawy prosimy kierować pod numerem 34 322 60 37, wewnętrzny 1. Dodatkowo celem usprawnienia obsługi zachęcamy również do kontaktu mailowego pod adresem [email protected]. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Ważne sekcje Centrum Usług Komunalnych, które obsługują mieszkańców trzeba było przenieść pod adres Wolności 30. To rozwiązanie czasowe, ale tak praca i obsługa w urzędzie będzie zorganizowana do odwołania. Informował nas w tej sprawie naczelnik Łukasz Kot.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj