CTL Orlęta z kolejnymi sukcesami
Kolejny udany start Wiktora Andryszczaka. Zawodnik CTL Orlęta wywalczył srebrny medal na Mistrzostwach Województwa Śląskiego Juniorów w lekkiej atletyce. Zawody odbyły się w miniony weekend (24-25.05) w Raciborzu.

Szacowany czas czytania: 00:37
Wiktor Andryszczak wygrywając bieg eliminacyjny na 100 m awansował do finału, w którym zajął II miejsce w czasie nowego rekordu życiowego 11,19. Natomiast bieg na 200 m ostatecznie zakończył na czwartej pozycji. Oprócz Wiktora Andryszczaka, klub CTL Orlęta reprezentowało jeszcze dwóch zawodników.
Hubert Kociszewski w biegach na 100 i 200 m ustanowił swoje rekordy życiowe (odpowiednio 11,88 oraz 24,73). Bardzo dobrze zaprezentował się też Jakub Suślik, który na dystansie 400 m zajął IV miejsce z wynikiem 52,87. W biegu na 200 m Suślik był VII z czasem – 23,74. Na obu dystansach Jakub ustanowił rekordy życiowe. Uzyskane wyniki są dobrym prognostykiem do ubiegania się o minima do startu w Mistrzostwach Polski Juniorów.
Czytaj także: