Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Coraz więcej przedsiębiorców włącza się w akcję Urzędu Miasta

Facebook Twitter

Karty rabatowe dla rodzin wielodzietnych i dla seniorów to nowy społeczny program miasta. Mają być pomocne w załatwianiu codziennych spraw, a oferowane bonifikaty będą dotyczyć nie tylko instytucji miejskich. Lista przedsiębiorców, którzy zgodzili się uczestniczyć w akcji systematycznie się wydłuża.

Mówi Adrian Staroniek, naczelnik Wydziału Promocji i Spraw Społecznych.

Zachęcamy i partnerów właśnie do tego, aby przystąpili wspólnie z miastem do realizacji tego programu. Miasto tworzy stronę internetową, gdzie wszyscy będą mogli swoje logotypy zamieścić, informacje łącznie z mapą dotarcia do punktów i wydaje karty, które będą obowiązywać na terenie, no a partnerzy mogą dać rabaty jakie ustanowią u siebie tak, żeby były te zniżki jak najlepsze.

Karty będą kolportowane we wszystkich punktach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej:

My jesteśmy jednym z punktów, gdzie można pobierać i składać wnioski o taką kartę. Urząd  Miasta stara się o partnerów tej akcji, jest to już bardzo dużo instytucji, które za okazaniem karty seniora będą udzielały rabatów. Głównie tutaj chodzi o baseny, o zakłady kosmetyczne, o przychodnie lekarskie, wielu, wielu partnerów, których lista jeszcze nie jest zamknięta będą świadczyli usługi po niższych cenach dla seniorów.

Dodaje Grażyna Kopeć, kierownik Częstochowskiego Centrum Aktywności Senior, obiektu MOPS-u przy ul. Staszica 5.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj