Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Co wywalczą siatkarze Exact Systems Norwid z Gwardią Wrocław?

Facebook Twitter

23 mecz w Tauron 1 Lidze rozegrają w środę siatkarze Exact Systems Norwid. Częstochowianie ugoszczą Chemeko-System Gwardię Wrocław. Gwardia to niewygodny rywal dla Exact Systems Norwid.

Foto: Exact Systems Norwid

W pierwszej części rozgrywek obecnego sezonu częstochowianie przegrali we Wrocławiu 0:3. Również w poprzednim sezonie Exact Systems Norwid nie mógł znaleźć sposobu na pokonanie Gwardii. Kibice Exact Systems Norwid mają nadzieję, ze nastąpi przełamanie i każda seria kiedyś się skończy.

Drużyna trenera Piotra Gruszki ma za sobą dwa niezłe występy. Exact Systems Norwid sprawił dużą niespodziankę i wygrał w Bielsku-Białej z prowadzącym w tabeli BBTS-em i to 3:0 w hali lidera! W ostatnim spotkaniu częstochowianie powalczyli w Bydgoszcz z 4. w tabeli Visłą, ale przegrali 2:3. Ważne jest jednak to, że z dwóch ostatnich spotkań częstochowianie przywieźli 4 cenne punkty.

Teraz czas zacząć punktować u siebie. Co prawda Chemeko-System Gwardia ma 10 punktów więcej niż Exact Systems Norwid, ale częstochowianie potwierdzili ostatnio, że nie ma to większego znaczenia. Siatkarze z Częstochowy są na 11. miejscu z 28 punktami, ale chcą wygrywać i z Gwardią powalczą o zwycięstwo. Tym samym chcieliby przerwać złą serię i wygrać wreszcie z drużyną z Wrocławia…

Środowy mecz odbędzie się w hali Norwida przy ul. Jasnogórskiej. Początek o godz. 18:00.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2022