Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Co w tym roku podczas Tygodnia Rodzicielstwa Zastępczego? Ważne informacje na temat rodziny

Facebook Twitter

Spotkania, konsultacje, ważne pytania i jeszcze ważniejsze odpowiedzi. Przed nami kolejna, choć tym razem nieco zmieniona formuła Tygodnia Rodzicielstwa Zastępczego. W Częstochowie zainteresowani będą mogli liczyć na szeroką informację w tym temacie.

fot. Pexels/ Pixabay

Od 7 do 10 czerwca odbędą się spotkania informacyjne w dzielnicowych ośrodkach społeczności lokalnej. W wybranych dniach i godzinach będą dyżurowali eksperci, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Stowarzyszenia Dla Rodziny, którzy na co dzień współpracują z rodzinami zastępczymi, doskonale znają ten temat i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania

– poleca Olga Dargiel z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Organizatorzy polecają też udział w specjalnej konferencji tematycznej. Będzie zwieńczeniem Tygodnia Rodzicielstwa Zastępczego w Częstochowie. Tym razem spotkamy się wirtualnie:

Na koniec Tygodnia Rodzicielstwa Zastępczego zorganizowana zostanie konferencja „Moje serce dało Ci dom” – tym razem w formule online. Bezpiecznie można połączyć się przez Internet i dołączyć do tej konferencji. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby. Aby wziąć w niej udział, należy wcześniej zgłosić się wysyłając mail na adres rodzicielstwo2021@mops.czestochowa.pl

Zachęca Olga Dargiel, rzecznik MOPS-u. Tegoroczne obchody przygotowują wspólnie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Dzielnicowe Ośrodki Społeczności Lokalnej i Stowarzyszenie Dla Rodziny.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj