Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ciekawi goście w Zespole Szkół Muzycznych dla wszystkich: Krzysztof Wielicki (24.02) oraz Adam Szustak (1.03)

Facebook Twitter

Zespół Szkół Muzycznych ze spotkaniami z ciekawymi ludźmi. Szkoła z ul. Jasnogórskiej poszerza wachlarz gości, obok muzyków będzie witać podróżników, vlogerów i innych. Spotkania pomyślane są jako okazja do poszerzenia horyzontów młodzieży, ale są dostępne też dla zainteresowanych osób z zewnątrz.

tot. Jakub Mizera/ facebook.com/Zespol-Szkol-Muzycznych-im-Marcina-Jozefa-Zebrowskiego-w-Czestochowie

W piątek 24 lutego placówkę odwiedzi Krzysztof Wielicki:

Urszula Ledwoń: Będziemy gościć w Zespole Szkół Muzycznych pana Krzysztofa Wielickiego, znanego wszystkim, którzy chodzą po górach. Himalaista, który jeden z nielicznych zdobył wszystkie ośmiotysięczniki. Spotkanie jest otwarte, więc jeśli ktoś miałby ochotę przyjść, to zapraszamy. Szkoła jest gościnnie otwarta, więc można przyjść, posłuchać i na pewno to spotkanie będzie wzbogacające. Myślimy oczywiście o naszej młodzieży głównie. Mamy nadzieję, że nam poopowiada o swoim życiu. Ja głównie chciałabym się dowiedzieć od niego o jakimś przewartościowaniu pewnych spraw. Jak się jest wysoko w górach – co wtedy jest ważne, o czym człowiek wtedy myśli.

Fot. Facebook: Zespół Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie

Jak mówi dyrektor szkoły Urszula Ledwoń, dotąd młodzież Zespołu Szkół Muzycznych miała okazję poznać wielu ludzi kultury, głównie sceny muzycznej. Nowy cykl spotkań będzie szerszy i z udziałem gości z wielu innych dziedzin życia:

Urszula Ledwoń: Do tej pory zapraszaliśmy ludzi ze świata muzyki. Nie samą muzyką człowiek żyje. Są też inne ciekawe rejony, obszary, które warto poznawać, o które warto pytać, też jest to ubogacające dla młodych ludzi i też dla nas. 1 marca będziemy gościć ojca Adama Szustaka, znanego blogera i youtubera, dominikanina, który może dla niektórych jest trochę taką postacią kontrowersyjną, ale na pewno postacią ciekawą. Porywa za sobą młodych ludzi i też chcielibyśmy w ramach takich, może takiej konferencji wielkopostnej, już trochę przygotowującej do świąt, kilka słów też od ojca usłyszeć.

Spotkanie z dominikaninem Adamem Szustakiem w Zespole Szkół Muzycznych im. Malczewskiego już 1 marca.

Spotkania są otwarte dla wszystkich

Fot. Facebook: Zespół Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2024