Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ciało znaleziono w Sobuczynie. W Częstochowskim Przedsiębiorstwie Komunalnym pracują śledczy [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

W środowe (17.05.) popołudnie w sortowni Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Sobuczynie znalezione zostały zwłoki. Ciało kobiety ujawniono na taśmie podającej odpady.

Ciało znaleziono w Sobuczynie

AKTUALIZACJA, godz. 12:00

Centrum Usług Komunalnych i Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne informują, że ponownie funkcjonuje już Stacjonarny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sobuczynie (instalacja CzPK), nie powinno być już także obecnie przeszkód w odbieraniu odpadów przez pojazdy firmy realizującej tę usługę na zlecenie Centrum Usług Komunalnych.

O znalezisku poinformowali policję pracownicy firmy.

Barbara Poznańska: Wczoraj, około godziny 18:00 w Sobuczynie przy ulicy Konwaliowej, na terenie sortowni odpadów komunalnych ujawniono zwłoki nieznanej kobiety. Prokurator zarządził wykonanie sekcji zwłok. Sprawę badają częstochowscy śledczy

– poinformowała rzecznik częstochowskiej policji Barbara Poznańska.

W związku z prowadzonym na miejscu śledztwem, CUK poinformowało, że dziś i jutro (18-19.05) mogą zdarzyć się opóźnienia w odbiorze odpadów komunalnych. Nieczynny będzie też stacjonarny punkt selektywnej zbiórki w Sobuczynie przy ulicy Konwaliowej 1.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2023