Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Chcesz wystąpić w cyrku? Kolejny casting w Częstochowie, tym razem potrzebują statystów do filmu w reż. Jerzego Skolimowskiego

Facebook Twitter

Od 28 czerwca w Częstochowie będą kręcone zdjęcia do nowego filmu „IO” CZYTAJ "i-o" w reżyserii Jerzego Skolimowskiego. Aktualnie poszukiwania są statyści do filmu opowiadającym o historii osiołka, który zaczynał występować w polskim cyrku, a skończył we włoskiej rzeźni.

fot. Pixabay

Casting dla statystów odbywa się online. Jeśli chcecie przeżyć niesamowitą przygodę na planie filmowym i wcielić się w postacie widzów cyrku, to powinniście wysłać zgłoszenie do castingu, który organizuje MKMSTUDIO. Mail musi zawierać imię i nazwisko, numer telefonu, aktualne zdjęcia twarzy oraz sylwetki.

A kogo poszukuje ekipa filmowa? Pożądani są kobiety i mężczyźni w wieku od 17 do 70 lat oraz dzieci od 8 do 15 lat. Z wybranymi osobami organizatorzy będą kontaktować się telefonicznie. Zdjęcia do produkcji w Częstochowie odbędą się od 28 czerwca do 1 lipca. Głównym obiektem, w którym będą realizowane ma być cyrk.

 

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2022