Cenne zwycięstwo piłkarzy Skry Częstochowa

W meczu 31 kolejki 2 ligi Skra Częstochowa odniosła bardzo ważne zwycięstwo, pokonując w Elblągu Olimpię 2:1. Wygrana pozwoliła naszym piłkarzom na powiększenie przewagi nad strefą spadkową i zwiększenie szans na udział w barażach o 1 ligę.

Skra świetnie rozegrała 1 połowę spotkania. Po bramkach Daniela Rumina w 29 min. i Rafała Brusiło w 31 min. „Skrzacy” na przerwę schodzili prowadząc 2:0. Gospodarze potrafili odpowiedzieć tylko trafieniem Kamila Wengera z rzutu karnego w 52  min.
Po tym spotkaniu podopieczni trenera Pawła Ściebury zajmują 8 miejsce z 45 punktami. Następny mecz Skra rozegra w najbliższą środę (15.07), kiedy to podejmie na swoim stadionie przy lidera rozgrywek, Górnik Łęczna.