Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

CEMEX Polska i Gmina Rędziny zapraszają na Rodzinny piknik ekologiczny

Facebook Twitter

W sobotę 27 maja CEMEX Polska i Gmina Rędziny zapraszają na Rodzinny piknik ekologiczny. Piknik odbędzie się w Kamieniołomie Lipówka w Rudnikach koło Częstochowy. 

W tym roku przewidzieliśmy dla odwiedzających zainteresowanych ekologią wiele atrakcji: przyrodnicza gra terenowa, z zadaniami i zagadkami, stoiska prezentujące bogactwo świata roślin, zwierząt i minerałów, a także ciekawostki dot. hydrogeologii i pokaz eksperymentów chemicznych.

Pasjonatów motoryzacji i sportu zapraszamy do kibicowania w turnieju mini-żużla organizowanym przez UKS Speedway Rędziny. Zainteresowani niekonwencjonalnym podróżowaniem będą mogli porozmawiać z grupą rodzin podróżujących po bezdrożach Polski i Bałkanów.

Przy okazji można zadbać o zdrowie – specjaliście z Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie przedstawią tajniki ludzkiego organizmu i wykonają proste pomiary fizjologiczne.
Będzie można też posmakować kuchni regionalnej serwowanej przez Koła Gospodyń Wiejskich z Rudnik i z Rędzin oraz innych lokalnych dostawców.

Warto przyjechać na piknik, aby ciekawie i aktywnie spędzić sobotnie popołudnie. Start o 13:00. Zapraszamy. CEMEX Polska i Gmina Rędziny

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 czerwca 2023