Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Budowa dróg w Śródmieściu idzie zgodnie z planem

Połączenie Śląskiej i Bohaterów Monte Cassino ma być gotowe jeszcze w tym roku.Wszystko wskazuje na to, że sieć ulic w Śródmieściu będzie gotowa już wkrótce. Wykonawcy mają być gotowi z nowym fragmentem jezdni na 20 listopada, o ile pogoda nie pokrzyżuje harmonogramu prac.

Szacowany czas czytania: 00:16

Przedłużenie Śląskiej przede wszystkim usprawni dojazd ze Stradomia i Trzech Wieszczów do centrum Częstochowy. Jednocześnie ulica będzie dostosowania do potrzeb rowerzystów, powstaną tu pasy jazdy dla cyklistów w obu kierunkach. Do końca zmierza też remont nawierzchni sąsiedniej ul. Sobieskiego. Ma być otwarta przed najbliższym weekendem, 1 listopada.

REKLAMA