Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Black Friday – jak szukać promocji? [MATERIAŁ PARTNERA]

Facebook Twitter

W niedalekiej przyszłości dla wszystkich fanów zakupów świat zgotuje wiele niespodzianek w postaci wyprzedaży. O czym mowa? Zbliżające się promocje są idealną okazją do zaopatrzenia swoich szaf w różnego rodzaju odzież i akcesoria.

Na co zwracać uwagę przy wyborze?

Jeśli chodzi o opinie tak zwanych „personal shopper” warto odwiedzić sklepy w których występują produkty lepszej jakości, nie od dziś wiadomo, że ubrania lepszego sortu, które są wykonane z bawełny czy wełny merynosowej są  mniej podatne na jakiekolwiek zniszczenia takie  w pralkach czy innego rodzaju urządzeniach przygotowujących nas na wyjście z domu w tych trudnych czasach.
Bardzo ważnym aspektem jest sprawdzanie metek w środku odzieży, aby zweryfikować czy nasz wymarzony sweter jest faktycznie takiej jakości jak go widzimy na pierwszy rzut oka. Różnego rodzaju akcesoria skórzane należy dostosować do swojej aktualnej garderoby oraz do odzieży, którą planujemy zakupić w trakcie okresu wyprzedaży.
W przypadku wyboru paska czy portfela, warto wybrać taki kolor, który nie będzie kłócił się z butami, które zdecydowanie możemy dostać w okazyjnej cenie w takich sklepach jak Kazar, Aldo czy Wojas.

Jak się przygotować?

Najlepszym rozwiązaniem będzie 2 tygodnie przed wyjściem na zakupowe szaleństwo przejrzenie swojej szafy, aby urozmaicić swoją garderobę w jak największą ilość zestawów skoordynowanych, mówimy o wyborze odzieży, która będzie komponować się z innymi częściami naszej odzieży w jak najwięcej unikatowych zestawów.
Na przykład kupując trzy pary spodni typu chino oraz cztery koszule można je zestawić w dwanaście zestawów, pamiętając o zasadzie koła który mówi nam o dobieraniu kolorystycznie przedmiotów zgodnie z zasadami, aby kolokwialnie mówiąc nie gryzły się ze sobą.
Ostatnią poradą od specjalistów w dziedzinie zakupów jest sprawdzenie najlepszych promocji w poszczególnych sklepach które spełniają nasze wymagania , idealnie może nam w tym pomóc gazetka papierowa ewentualnie elektroniczna, którą można znaleźć w sieci, przykładowa propozycja to  zdecydowanie Gazetka-24.pl , oczywiście pamiętajmy, że w tym okresie możemy sięgnąć po sklepy które we wcześniejszym okresie były nieosiągalne.

Dzień wyjazdu na zakupy

Warto, abyśmy wszyscy pamiętali, aby przed wyjazdem na nasze długo oczekiwane BLACK FRIDAY 2020 sprawdzić promocje na: https://gazetka-24.pl/blog/black-friday, zjeść dobre pożywne śniadanie, oraz wstać wypoczętym, gdyż chcemy mieć pełną oraz świadomą kontrolę nad swoimi wyborami oraz portfelem. Niestety pod wpływem głodu mamy większą skłonność do podejmowania irracjonalnych wyborów, bardzo często niezdrowych przekąsek tylko po to, aby zaspokoić swój głód. Nie jest to dobre wyjście, ponieważ później żałujemy swoich wyborów i mamy wyrzuty sumienia.

Złudne sklepowe szyldy

Przemierzając galerie na pierwszy rzut oka będą widoczne wszelkiego rodzaju szyldy czy nalepki na szybach które będą namawiać nas do zerknięcia w asortyment danego sklepu, w bardzo wielu przypadkach może być to zgubne.
Pamiętajmy, że gdy widzimy ogromne promocje do -50% bądź -70% w wielu przypadkach jest to podkoloryzowane, ubrania w sklepach również bardzo często mają przywieszone nowe metki z atrakcyjną ceną, choć po prostych obliczeniach możemy stwierdzić, że rzecz która rzekomo ma posiadać obniżkę w wysokości 45% po weryfikacji obliczeniowej wychodzi nam 30% ewentualnie 25%.
Jest to bardzo skuteczna próba manipulacji, abyśmy zostawili cząstkę naszych pieniędzy w danej sieciówce.
Nie dajmy się zwieźć atrakcyjnym dla nas procentom, które widzimy na szyldzie czy na marynarce, którą chcemy mieć za wszelką cenę w swojej szafie.

Zarządź odpowiednio swoim czasem

Wszyscy czytelnicy doskonale wiedzą, że jest to czas dla nas przyjemny, gdzie możemy wydać nasze zaoszczędzone pieniądze na rzeczy konieczne, bardzo potrzebne, choć pamiętajmy, aby nie ulegać chwili, a ponadto starajmy się zrobić listę sklepów do których chcemy zajrzeć, aby o rozsądnej porze wrócić do domu na nasz ulubiony serial.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2023