Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Bieżnia na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym wieczorami czynna dla wszystkich biegaczy

Biegaj w wakacje, zachęca do tego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz zarządca Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego przy Dąbrowskiego.

Bieżnia na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym
fot.mat.prasowe

Szacowany czas czytania: 00:27

Bieżnia na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym

Przez całe lato bieżnia stadionu pozostanie dostępna bezpłatnie w poniedziałki, wtorki i czwartki. Biegacze mogą korzystać z niej od godziny 18.00 do 20.00.

Przypominamy, że bieżnia jest też otwarta przez cały rok w soboty i niedziele w tych samych wieczornych godzinach. W okresie wakacyjnym zajęcia „Biegam Bo Lubię” w poniedziałki o 18:00 pozostaną zawieszone. MOSiR zaprasza do aktywności i korzystania ze stadionu.

Czytaj także:

REKLAMA