Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Biegacze na start! Kilka sportowych imprez dla amatorów przed nami!

Facebook Twitter

W ciągu kilku najbliższych tygodni w naszym regionie odbędzie się kilka ciekawych imprez biegowych. Będą to propozycje dla wszystkich biegaczy-amatorów oraz miłośników nordic walking z naszego miasta! Sportowy maraton zaczynamy już w najbliższy weekend (19-20.08.)!

  • Już w sobotę (19.08.) Stowarzyszenie Pozytywnie Aktywni zapraszają na kolejną edycję „Pozytywnego Biegu Przełajowego”. Biegacze rywalizować będą ze sobą w Szarlejce koło Częstochowy na dystansie 10 km (biegacze) oraz 5 km (zawodnicy nordic walking). Zapisy dostępne TUTAJ.
  • Dzień później, w niedzielę 20 sierpnia w Janowie odbędzie się kolejna runda tegorocznej edycji Jurajskiego Pucharu Nordic Walking. Szczegóły i zapisy TUTAJ.
  • W niedzielę 27 sierpnia w Mykanowie odbędzie się 5. jubileuszowa edycja zawodów biegowych o nazwie Cross Zapaleńców. Na wydarzenie zapraszają strażacy z lokalnego OSP, którzy przygotowali dwa dystanse 5 i 10 kilometrów. Na każdym z nich uczestnicy tradycyjnie będą musi pokonać ustawione przeszkody….

Gdzie można dokonywać zapisów?

Mówił Piotr Gonera, organizator wydarzenia. Szczegóły i zapisy TUTAJ.

  • To będzie już XVI edycja jednego z najstarszych biegów w naszym regionie. Już w niedzielę 3 września ze stadionu im. Orłów Górskiego w Blachowni wystartuje bieg „Przełajowa Ósemka” oraz Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego w Nordic Walking. Impreza jak zwykle skierowana jest do wszystkich chętnych sportowców-amatorów:

Jak zwykle zostaną przygotowane ciekawe pakiety startowe…

Gdzie można zapisywać się do biegu?

Zachęcał i zapraszał organizator biegu – Jacek Chudy z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Blachowni. Zapisy znajdziecie pod linkiem TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj