Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Bieg Częstochowski wraca pod dwuletniej przerwie. Biegacze w Alejach 11 czerwca

Facebook Twitter

Wraca po dwuletniej przerwie, którą wymusił koronawirus, Bieg Częstochowski. Sztandarowa impreza biegowa w naszym mieście, adresowana do wszystkich aktywnych i zabieganych już 11 czerwca.

W Aleje NMP zaprasza Magdalena Trzepizur:

Magdalena Trzepizur: Czekaliśmy na ten czas 2 lata. 2 lata temu już byliśmy gotowi i właściwie w ostatniej chwili musieliśmy zrezygnować. Jesteśmy gotowi. Bardzo czekamy na to spotkanie. Zaangażowania w toku, dosyć intensywne. Treningi też ruszyły, tak żeby wspomóc tę aktywność, rozpoznać teren, w którym przyjdzie się zmierzyć. Zapisy trwają. Sporo osób już zadeklarowało chęć uczestnictwa.

Trasa wytyczona wynosi 10 km. Już można nie tylko zgłosić akces do biegu, ale też w treningowe czwartki przetestować trasę:

Magdalena Trzepizur: Biegać będziemy w centrum miasta, tak jak zawsze, na dystansie 10 km. Ponieważ zmienił się termin biegu, zwykle organizowaliśmy tę imprezę w kwietniu, w tym roku będzie to czerwiec, więc zmieni się też godzina. Start zaplanowaliśmy na godz. 17:30. W każdy czwartek, o godz. 19:00 spotykamy się na linii startu, mety i wspólnie pokonujemy trasę Biegu Częstochowskiego.

Zainteresowani szczegóły regulaminowe i potrzebne formularze znajdą w internecie. Tak najłatwiej wpisać się na listę startową:

Magdalena Trzepizur: Zapraszamy na XII Bieg Częstochowski 11 czerwca o godz. 17:30, III Aleja NMP. Zapisujemy się poprzez stronę zmierzymyczas.pl, tam szukamy nazwy wydarzenia, panel z zapisami przeprowadzi nas przez całą ścieżkę

– polecała Magdalena Trzepizur z Zabieganych Częstochowa.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj