Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Bieg Częstochowski już 13 maja. Kończy się czas na zapisy przez internet

Facebook Twitter

Wielkimi krokami zbliża się największa biegowa impreza w Częstochowie, czyli Bieg Częstochowski. W tym roku impreza zorganizowana zostanie po raz 13-sty. Tradycyjnie przed uczestnikami do pokonania trudna, 10 - kilometrowa trasa w samym centrum miasta. Star zaplanowani 13 maja o godzinie 16:00.

Bieg Częstochowski już 13 maja. Kończy się czas na zapisy prze internet

Na listach startowych zapisanych jest już ponad 800 biegaczy. Każdy, kto chce wziąć czynny udział w tym święcie amatorów aktywności musi się pośpieszyć. Zapisy do 13. edycji Biegu Częstochowskiego przez internet możliwe będą do 5 maja. Jak informują organizatorzy – Klub Ludzi Aktywnych „Zabiegani Częstochowa”, zapisy będą też dostępne w dniu zawodów w biurze zawodów pod warunkiem, że wystarczy numerów startowych i nie zostanie przekroczony limit biegaczy.

Zapisy dostępne TUTAJ.

Jak czytamy na facebooku „Zabieganych”, obok samych biegaczy, organizatorzy zachęcają również do pomocy w organizacji wydarzenia. Każdy może pomóc w zabezpieczeniu trasy, wydawaniu wody w trakcie biegu, w organizacji dopingu czy w biurze zawodów.

13. edycja Biegu Częstochowskiego już w sobotę 13 maja, punktualnie o godzinie 16:00.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj