Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Biblioteka Publiczna zaprasza na wrześniowy Festiwal Bajki

Facebook Twitter

Już we wrześniu Biblioteka Publiczna im. dra. Władysława Biegańskiego zaprosi najmłodszych wraz z rodzicami i opiekunami na kolejną edycję Festiwalu Bajki.

Będzie to ponowa okazja do spotkania się z ulubionymi bohaterami bajek:

Na szczęście udało się! VII edycja Festiwalu Bajki odbędzie się od 16 do 18 września dzięki wsparciu Fundacji PZU. Jak zawsze będzie coś dla małych i dużych. Tradycja Festiwalu Bajki zakłada nie tylko zabawianie najmłodszego czytelnika/ czytelniczki czy młodzieży, ale też zaproponowanie rodzicom/ opiekunom – osobom dorosłym takich warsztatów, rozmów ze specjalistami w często trudnej tematyce – o trudne pytania, które zadają dzieci, trudne sytuacje, jak rozmawiać z dziećmi o np. inności.

Festiwal ma bawić i uczyć:

Pojawią się także dla dzieci zabawy i animacje. Liczymy na to, że uda się część wydarzeń zorganizować, jak zawsze w Parku Staszica. Trzymajcie mocno kciuki za to, żeby pogoda dopisała. Jest to już połowa września a wtedy bywa różnie. Pogoda jest kapryśna, ale patrząc na upały które zapowiadają, liczymy, że część rzeczy w filiach bibliotecznych, w Bibliotece Głównej i animacje w Parku Staszica. Będzie się działo. Festiwal ma w tym roku krótszą formę – 3 dni, ale będzie napakowany całą masą fantastycznych spotkań, wydarzeń, zabaw, warsztatów

– mówiła Sylwia Góra z biblioteki publicznej.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj