Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Biblioteka Miejska: We wtorek i środę dwa ciekawe spotkania autorskie

Facebook Twitter

Wtorek i środa (7-8.06) to okazja do dwóch ciekawych spotkań autorskich z literatami, którzy odwiedzą częstochowską Bibliotekę. Jeżeli znacie Dionisosa Sturisa zajrzyjcie 7 czerwca o 18:00 do głównej siedziby w Alejach.

Biblioteka Publiczna w Częstochowie Bibliotekarze w Częstochowie protestują

To też zaproszenie dla osób, które chcą poznać jego pisarstwo:

Sylwia Góra: Dionisios jest pół Polakiem pół Grekiem i trochę o swojej przygodzie z Grecją pisze, z takiej strony mniej oczywistej. „Zachód słońca nad Santorini” to książka o nieco ciemniejszej stronie Grecji, o której będziemy rozmawiać w bibliotece głównej przy Alei NMP 22.

Magdalena Majcher będzie gościć z kolei podczas literackiego spotkania w bibliotecznej filii przy ul. Nadrzecznej. Sylwia Góra z częstochowskiej biblioteki poleca rozmowy o jej książkach – już w środę, również o godz. 18:00:

Sylwia Góra: Napisała już bardzo wiele tytułów, które u nas świetnie są przyjmowane przez czytelniczki i czytelników biblioteki, rzeczywiście są w ciągłym obiegu, często i chętnie wypożyczane. Myślę, że to bardzo fajna okazja, żeby poznać autorkę osobiście, poprosić o wpis, autograf i zamienić kilka zdań.

Trwa sezon na spotkania autorskie, dlatego najbliższe rozmowy z lubianymi pisarzami polecała Sylwia Góra z Biblioteki Miejskiej w Częstochowie.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024