Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Bezpłatne wsparcie prawne dla pokrzywdzonych przestępstwem

Facebook Twitter

Jeżeli zostaliście pokrzywdzeni, nie musicie już czekać na Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Nie trzeba też daleko szukać wsparcia. W centrum Częstochowy działa placówka, która taką pomoc i konsultacje zapewnia bezpłatnie przez cały czas.

Można spotkać się z osobą dyżurującą na miejscu lub też przedstawić swoją sprawę on-line. Na miejscu działa też grupa specjalistów z wielu dziedzin. Kto może tutaj trafić?

– mówi Anna Zajic z Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem i Ich Bliskim, który prowadzi w Częstochowie Stowarzyszenie Macierz. Do przypadków naruszenia naszych dóbr osobistych dochodzi coraz częściej na różnych polach i w wielu dziedzinach życia, dlatego podobne ośrodki powstają też w całym regionie. Ich celem jest zapewnienie kompleksowej pomocy dla ofiar przestępstw…

– zapewniała Anna Zajic, koordynator częstochowskiego Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem i Ich Bliskim, który przy ul. Nowowiejskiego zapewnia darmowe wsparcie specjalistów przez cały tydzień.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024