Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Bezbramkowy remis Skry w Tychach. Cenny punkt wywalczony na trudnym terenie.

Facebook Twitter

W meczu 14 kolejki Fortuna 1 ligi rozegranym w sobotę (23.10) piłkarze Skry Częstochowy zremisowali na wyjeździe z GKS Tychy 0:0. Wywalczony punkt na boisku czołowej drużyny może cieszyć, martwi niestety 5 mecz ligowy z rzędu Skry bez strzelonej bramki.

Spotkanie mimo bezbramkowego remisu stało na dobrym poziomie. W głównych rolach wystąpili jednak bramkarze obu ekip – Mateusz Kos i Konrad Jałocha. Nie po raz pierwszy w tym sezonie Kos zapewnia punkty „Skrzakom”, szkoda, że nie ma wsparcia w ofensywnych piłkarzach swojej drużyny. Dla częstochowian było to 5 ligowe spotkanie z rzędu, w którym nie potrafią zdobyć gola. Ostatni raz do bramki rywali trafili 20.09, kiedy to sensacyjnie pokonali Arkę Gdynia 2:1. Usprawiedliwieniem dla piłkarzy Skry jest na pewno fakt, że wszystkie mecze rozgrywa na wyjeździe i na razie nie zapowiada się, żeby to się zmieniło.
Po tym meczu podopieczni trenera Jakuba Dziółki zajmują 13 miejsce w tabeli, z dorobkiem 14 „oczek”. Następne spotkanie Skra rozegra w piątek (29.10), kiedy to zmierzy się w Olsztynie ze Stomilem.

G.S.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj