Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Będzie kolejny koncert w Częstochowie na rzecz Ukraińców. Przygotowuje go nowa fundacja w mieście

Facebook Twitter

Przybywa inicjatyw i wydarzeń na rzecz ukraińskich uchodźców. Częstochowa przygotowuje się na kolejne, koncertowe wydarzenie planowane w mieście już w czerwcu.

fot. Pixabay

Koncert, który ma na celu wsparcie nowych, ukraińskich mieszkańców, planuje fundacja SmartCzęstochowa.

Sylwia Kędziora: Pomysł, który będziemy realizować. Będzie organizowany w Częstochowie koncert. Mamy już kilka pomysłów, jak to będzie wyglądać, kogo zaprosimy. Przede wszystkim – co ważne – pomoc dla Ukrainy, bo wszyscy wiemy w jak ciężkich czasach przyszło im żyć, pomoc finansowa, wsparcie codzienne. Oni potrzebują w różnych aspektach tej pomocy.

Jak mówi Sylwia Kędziora z ramienia fundacji, trwają jeszcze kwestie organizacyjne i rozmowy z artystami, którzy zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu. Plan jest taki aby połączyć na scenie i rodzimych i ukraińskich artystów:

Sylwia Kędziora: Nie chciałabym zbyt wielu szczegółów zdradzać, bo jesteśmy dopiero w trakcie realizacji, na etapie różnych rozmów z artystami i ze sponsorami. Mamy jedną osobę, która będzie naszym gościem specjalnym. Czekamy na szczegóły, my także czekamy na potwierdzenie. Potrzebujemy jeszcze około dwóch tygodni, żeby wszystko dopiąć, aby mogło zostać przedstawione

– zapowiadała Sylwia Kędziora z fundacji SmartCzęstochowa.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj