Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Basen w Kłobucku będzie otwarty w piątek

Facebook Twitter

W najbliższy piątek po przerwie wznawia pracę basen w Kłobucku. Na takie decyzje czekają też pływacy w innych miastach regionu. Jeszcze poczekają...

Mariusz Osyra…

Na razie dobre wieści dotyczą tylko Kłobucka. Faktycznie od 12 lutego ponownie zostanie otwarta tutejsza kryta pływalnia. Trzeba było przygotować oczywiście specjalne zasady jej działania, w rygorze sanitarnym i dla bezpieczeństwa korzystających z niej osób.
Przeprowadzone zostały w Kłobucku prace konserwacyjne, konieczne okazały się wymiana urządzenia dozującego do pomiaru chloru, wszystkich kratek basenowych czy pełna dezynfekcja obiektu. Kosztowało to wszystko ponad 30 tys. złotych. W piątek pływać będzie można, ale zgodnie z instrukcjami Głównego Inspektora Sanitarnego. Korzystający muszą też zapoznać się z uaktualnionym regulaminem i zasadami na krytej pływalni. Czekamy czy w ślad za Kłobuckiem pójdą inne gminy. Co z Częstochową? Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji na razie ogłosił, że zwraca pieniądze z kupionych wcześniej kart abonamentowych do korzystania z pływalni Sienkiewicz i przy Niepodległości, a to nie nastraja osoby pływające optymistycznie.

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj