Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Bartek Mirecki wśród ambasadorów projektu „Vistula z Pasją”!

Facebook Twitter

Bartłomiej Mirecki, utytułowany kierowca wyścigowy z Częstochowy znalazł się w gronie ambasadorów projektu „Vistula z Pasją”. Czołowa marka odzieżowa w Polsce - Vistula, zaprosiła 22-latka do udziału w sesji zdjęciowej, w której promuje jesienno-zimową kolekcję.

Powstał także film reklamowy (link na końcu informacji), w którym Bartek Mirecki opowiada o swojej pasji jaką są wyścigi i prezentuje umiejętności za kierownicą.

„Vistula z Pasją” to inicjatywa, której misją jest wspieranie mężczyzn z inspirującymi zainteresowaniami i interesującą historią. Projekt ma na celu promocję oraz rozpowszechnianie wizerunku ciekawych ludzi, którzy rozwijają w swoim życiu pasje i dzielą się nimi z innymi.

Jest mi niezmiernie miło, że mogłem wziąć udział w tym projekcie. To dla mnie zupełna nowość, bo do tej pory nie wcielałem się w rolę modela. Sesja zdjęciowa była bardzo fajnym przeżyciem. Nigdy tak często nie zmieniałem ubrania w ciągu jednego dnia. Nagrywaliśmy też przejazdy formułą i musiałem nieco zmienić styl jazdy. W czasie wyścigu ruszam ze startu i jak najszybciej jadę do mety, a podczas sesji musiałem trochę więcej pokręcić kierownicą. Przygotowane przez Vistulę zdjęcia oraz film wyszły bardzo dobrze i muszę przyznać, że byłem zaskoczony tak świetnym efektem końcowym. Dziękuję Vistuli za zaufanie, to dla mnie duże wyróżnienie – mówi Bartek Mirecki

Do tej pory w projekcie udział wzięli: triathlonista Robert Karaś oraz windsurfer
Paweł Tarnowski. W najbliższym czasie zostaną zrealizowane kolejne sesje zdjęciowe z udziałem nowych bohaterów.

Efekty współpracy Bartka Mireckiego i Vistuli podziwiać można w salonach Vistula, na stronie internetowej marki oraz w social mediach.

Bartłomiej Mirecki to młody (22L.) i utalentowany kierowca wyścigowy z Częstochowy. Jest wielokrotnym mistrzem polski, wywalczył także:
– II Wicemistrzostwo Formula Renault NEC 2017 – najlepszy wynik polskiego zawodnika w historii tej serii,
– Mistrzostwo Czech ESET V4 CUP,
– Mistrzostwo w Formula Trophy 2017,
– Wicemistrzostwo FIA CEZ 2017.
Talent tego zawodnika potwierdza fakt, iż jako jedyny Polak i kierowca z Europy Środkowo-Wschodniej zaproszony został do Ferrari Driver Academy oraz FIA Young Driver Excellence Academy. Bartłomiej Mirecki, to także dwukrotny Mistrz Polski KIA Lotos Race (2012,2013).

W tym roku rywalizuje w kilku prestiżowych seriach wyścigów samochodowych na terenie Europy. To Mistrzostwa Europy Północnej Formula Renault, Mistrzostwa Europy Centralnej FIA CEZ, Mistrzostwa Czech ESET V4 CUP.

Vistula to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych firm odzieżowych w Polsce. Kolekcje marki to połączenie najnowszych trendów świata mody męskiej i klasyki. W ofercie znajdują się zarówno eleganckie garnitury, jaki i szeroki wybór casualowych propozycji na co dzień.

Wyniki Bartłomieja Mireckiego na bieżąco śledzić można na portalach społecznościowych www.facebook.com/bmracingteam , www.facebook.com/bartlomiejmireckiofficial oraz www.Instagram.com/bm_racing_team i www.bartekmirecki.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj