Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Badaj się! Lekarze onkolodzy apelują do kobiet. Specjalny Różowy Piknik dla zdrowia już w piątek

Facebook Twitter

Lekarze apelują do kobiet o profilaktyczne badanie się pod kątem chorób onkologicznych. Przed nami czas letni, gdy niestety jeszcze rzadziej pamiętamy o zdrowiu. Dlatego chcą to zmienić medycy z Częstochowy, specjaliści leczenia chorób piersi i wojewódzki szpital przy Bialskiej.

fot. facebook.com/Chirurgia-OnkologicznaChirurgia-Piersi-lek-med-Piotr-Januszewski

Na Parkitce specjalny „Różowy Piknik” już w piątek (24.06) od godz. 10:00:

Dr Piotr Januszewski: Pomysł zorganizowania naszych Drzwi Otwartych pochodzi tak naprawdę od naszych pacjentek. To one poddały tę myśl i same w większej mierze to zorganizowały, za co im serdecznie dziękuję. Idea jest taka, żeby przybliżyć pracę naszego ośrodka, żeby pokazać to, co robimy, ale jednocześnie przekazać to, że jesteśmy dostępni, że jesteśmy tutaj dla pacjentek. Piknik Onkologiczny przed Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Częstochowie, w dniu 24 czerwca, między godz. 10:00 a 14:00.

– mówi dr Piotr Januszewski, specjalista onkolog.

dr Piotr Januszewski

„Różowy Piknik” to okazja do rozmów i konsultacji z psychoonkologiem, przede wszystkim szansa na bezpłatne przebadanie się:

Dr Piotr Januszewski: Bezpłatne USG piersi dla wszystkich pań, które do nas się zgłoszą. Zapisy na to badanie od godz. 10:00. Ponadto spotkanie z lekarzami naszego ośrodka. Spotkanie z wizażystką, konsultacje z brafitterką. Zaprosiliśmy wspaniałych gości – Fundacja Oko w oko z rakiem, Stowarzyszenie Częstochowskich Amazonek i na koniec wystąpi dla nas młoda i bardzo utalentowana piosenkarka MONIATOSKA. To pierwsze takie wydarzenie w naszym szpitalu i w historii naszego ośrodka. Chcielibyśmy, aby to wydarzenie było cykliczne, żebyśmy mogli również w przyszłym roku zaprosić wszystkie zainteresowane osoby.

– do udziału zachęcał dr Piotr Januszewski. „Różowy Piknik” poleca Ośrodek Leczenia Raka Piersi oraz Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Częstochowie. Odbędzie się przed szpitalem przy Bialskiej od 10:00 do 14:00.

fot. facebook.com/Chirurgia-OnkologicznaChirurgia-Piersi-lek-med-Piotr-Januszewski

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj