AZS walczy o awans do PlusLigi!

AZS zakończył w sobotę ćwierćfinałową fazę rozgrywek play off wynikiem 3:0, wygrywając na wyjeździe z ekipą TSV Sanok.

Bartosz Krzysiek- atakujący AZS-u podsumował dla nas te spotkania:

Ze strony podopiecznych Krzysztofa Stelmacha padały wcześniej zarzuty pod adresem sanockiej hali. Czy doświadczenie, które już posiadają i jest ich niewątpliwym atutem pozwala im teraz radzić sobie z tego rodzaju niuansami?

W ostatnim spotkaniu biało-zieloni stracili jeden set. Czy na tym etapie rozgrywek kalkulują, by nie stracić żadnego seta w starciu, czy liczy się po prostu wygrana w całym meczu?