Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Autobusy 7 linii z objazdami. Od poniedziałku inaczej np. do Olsztyna

Facebook Twitter

Od poniedziałku 27 lutego do 6 marca inaczej pojedzie komunikacja miejska w rejonie przebudowy DK91. Z powodu braku przejazdu między ulicami Bohaterów Katynia a Zesłańców Sybiru, linie miejskie i podmiejskie na trasach w tej części miasta skierowano na objazd. Jak autobusy dojadą m.in. do Olsztyna?

Pasażerowie do korekt rozkładów i tras w trakcie dużej przebudowy już przywykli, ostatnio zmiany miała linia 100, pojawiła się też nowa 101.

Teraz objazd objął miejskie autobusy: 32, 35, podmiejskie 53, 58, 65 i 68. Wszystkie ich kursy będą w obu kierunkach odbywać się ulicami: Jesienną i al. 11 Listopada do węzła „Estakada”. Dodatkowo linia 58, będzie kursować na trasie skróconej między zajezdnią MPK a rynkiem w Olsztynie.

Zmiany ma również linia czasowa nr 100, tym razem autobusy pojawią się na trasie w obu kierunkach bez zmian od Galerii Jurajskiej do Powstańców Śląskich, ale dalej kursy poprowadzą przez: al. Niepodległości, 11 Listopada, ul. Jesienną i Bohaterów Katynia do pętli Błeszno, która staje się przystankiem końcowym. Będzie można wsiadać i wysiadać na wszystkich przystankach pośrednich na tej trasie.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2023