Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

ARR zaprasza na szkolenie

Facebook Twitter

Uwaga przedsiębiorcy - Jeśli chcecie zapoznać się z możliwościami uzyskania wsparcia finansowego warto wziąć udział w szkoleniu jakie organizuje Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie. Webinarium będzie dotyczyć także oferty sieci.

fot. Capri23auto/pixabay.com

Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, możliwości uzyskania wsparcia na szkolenie i doradztwo czy preferencyjne pożyczki dla firm. Internetowe spotkanie zaplanowano na 2 lutego. Osoby zaineresowane muszą wcześniej wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Termin spotkania: 02.02.2021 r.
Rejestracja: do 01.02.2021.
Godz. spotkania: 10.00 – 11.30.

Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem w webinarium, proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępny w załączniku) i przesłanie go na adres: lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji zostanie wysłane potwierdzenie wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań należy kontaktować się z organizatorem:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie, tel.: 34/3605687, 34/3245075; e-mail: lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj