Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Areszt za przestępstwa na tle seksualnym

Facebook Twitter

Czy to przełom w śledztwie dotyczącym napaści na tle seksualnym w Częstochowie? Policja w tej sprawie zatrzymała 29 latka, który kilka dni temu w centrum miasta zaczepiał młode kobiety. Nie wszystko w toczącym się śledztwie jest już wyjaśnione.

Z ustaleń śledczych wynika, że 29 latek przemocą doprowadził 17-latkę do tzw. innej czynności seksualnej. Zaczepiał też 15-latkę, składając jej seksualną propozycję w zamian za obietnicę wręczenia pieniędzy. 29 latek to mieszkaniec powiatu kłobuckiego. Jest już w areszcie. Jak powiedziała Radiu Jura podkom. Marta Ladowska z KMP w Częstochowie- „ Na tym etapie postępowania śledczy wykluczają jednak, aby zatrzymany miał związek z wcześniejszymi atakami na tle seksualnym w dzielnicy Parkitka i Gnaszyn”. W tej sprawie czynności cały czas trwają.

Cały czas policjanci z częstochowskiego wydziału kryminalnego dążą też do zatrzymania sprawcy czynu na tle seksualnym, do którego doszło w autobusie linii nr 10, 7 grudnia 2018 roku ok. 22.00. Z ustaleń kryminalnych wynika, że sprawca zaczepił wtedy jadącą autobusem 16-latkę. Mężczyzna był w wieku ok. 40-45 lat, miał ok. 190 cm, był szczupły, ubrany w czarny płaszcz i czarną czapkę, miał też ze sobą jasnobrązową torbę na ramię.

O tym więcej pisaliśmy TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj