Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Aparaty w dłoń, konkurs fotograifczny w Miejskiej Galerii Sztuki, międzynarodowa renoma i cenne nagrody

Facebook Twitter

Kolejną okazję do pokazania swojego talentu mają częstochowscy fotoamatorzy. Można już nadsyłać zdjęcia do konkursu „Międzynarodowy Salon - Martwa natura w fotografii".

fot. Pixabay

Przedsięwzięcie od 2003 roku jest rokrocznie organizowane przez Miejską Galerię Sztuki.

Salon objęty jest patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej oraz Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. Warto sięgnąć do swoich zasobów fotograficznych, warto przejrzeć katalogi, które w Miejskiej Galerii Sztuki są, zobaczyć jakiego rodzaju fotogarfie napływają do tego konkursu, żeby się zmobilizować i również zaistnieć.

Dyrektor miejskiej galerii Anna Paleczek- Szumlas podpowiada, gdzie szukać podpowiedzi, by sprawdzić, na jakie prace czekają organizatorzy i konkursowe jury. Już dziś mimo pandemii planowana jest jesienna wystawa:

Bardzo ważne wydarzenie w życiu Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie, a konkurs jest międzynarodowy. W tym roku ma już IX edycję. Przewidziane są nagrody. Wystawa jest zaplanowana na wrzesień, pażdziernik, listopad – nie znaczy to, że będzie trwała 3 miesiące. Zapraszam już na wernisaż 16.09 i wystawa potrwa 7 tygodni, do 7.11.

Więcej o nagrodach i regulaminowych szczegółach, na swoich profilach internetowych i stronie, informuje uczestników Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj